Sikaflex-118 Extreme Grab - klej montażowy 290 ml
Kod produktu: EC61-1406C
Opis
Sikaflex-118 Extreme Grab – Klej montażowy o wysokiej przyczepności początkowej
Opis produktu
Sikaflex-118 Extreme Grab to jednoskładnikowy klej montażowy, charakteryzujący się wyjątkowo wysoką przyczepnością początkową. Produkt został zaprojektowany do klejenia większości typowych podłoży budowlanych i może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
Zastosowanie
- Klejenie elementów na większości podłoży budowlanych, takich jak beton, cegła, drewno, metal, szkło, ceramika i tworzywa sztuczne.
- Montaż i mocowanie ciężkich elementów wymagających wysokiej przyczepności początkowej.
- Prace konstrukcyjne i wykończeniowe w różnych warunkach środowiskowych.
Najważniejsze zalety Sikaflex 118
- Ekstremalna przyczepność początkowa: Umożliwia szybkie i trwałe mocowanie nawet ciężkich elementów bez konieczności podpierania.
- Uniwersalność: Odpowiedni do szerokiego zakresu materiałów i podłoży budowlanych.
- Odporność na warunki atmosferyczne: Nadaje się do stosowania na zewnątrz, zapewniając trwałość w różnych warunkach środowiskowych.
- Prostota użycia: Łatwy w aplikacji, idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych.
Sikaflex®-118 Extreme Grab to doskonały wybór dla osób poszukujących trwałego, łatwego w użyciu i wszechstronnego kleju montażowego o ekstremalnej przyczepności.
Dane techniczne
Opakowanie: 290 ml
Wystaw opinię o produkcie
Pliki do pobrania

Karta informacyjna produktu - Sikaflex 118 Extreme Grab klej montażowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.