Producenci
Promocje
Tikkurila Optiva 3 Ceramic Super Matt 2,7l głęboki mat kolor M355
Tikkurila Optiva 3 Ceramic Super Matt 2,7l głęboki mat kolor M355

130,00 zł

Cena regularna: 165,00 zł

Najniższa cena: 165,00 zł

105,69 zł

Cena regularna: 134,15 zł

Najniższa cena: 134,15 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Graco T-Max 506 agregat szpachlarski

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 26 999,00 zł 26999.00
Cena netto: 21 950,41 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Techline - autoryzowany dystrybutor Graco

Agregat szpachlarski Graco T-Max 506

 Graco T-max 506

Agregat szpachlarski Graco T-Max 506 to najlepsze urządzenie do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Agregat pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów co pozwala na znaczną oszczędność materiału. Natryskiwanie przebiega bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki. 

 

Darmowa wysyłka na terenie Polski! 

Gwarancja: 12 miesięcy

Szybka wysyłka: 24h

 

Zalety

  • idealnie gładkie wykończenie, znacznie mniejsza ilość odpadów, nawet 30% oszczędności w porównaniu z pracą ręczną,
  • możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości, można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału,
  • natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem, możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki.

T-Max™ jest doskonałym rozwiązaniem do nakładania gładzi, niż tylko urządzeniem natryskowym.

St-max 507 Graco

Obsługa 1-osobowa

Specjalny projekt urządzenie, wykonany w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu.

Profesjonalna jakość wykończenia

Będziesz zaskoczony wysoką jakością wykończenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadów materiału.

Komfort i wydajność agregatu Graco T-max 506:

A co więcej, T-Max™ gwarantuje, że Twoja praca jest znacznie wygodniejsza i pozwala na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji.

Używając tego nowatorskiego urządzenia, zauważysz wkrótce, że nie tylko ułatwia ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.

https://www.graco.com/content/dam/graco/emea/images/application/tmax_583.jpg

Sterowanie jednym pokrętłem

Łatwe w obsłudze: umieść materiał w zasobniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrza (zielony) lub bez wspomagania powietrza (niebieski). Otwórz swoją lancę i  zacznij pracę. Urządzenie T-MAX™ zostało zaprojektowane przede wszystkim do aplikacji większości gładzi i izolatorów. Używanie T-MAX™ w połączeniu z zewnętrzną  sprężarką umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5 mm. Urządzenie T-MAX™ zostało przetestowane i zatwierdzone do nakładania  najbardziej wymagających gładzi, sypkich i gotowych, dostępnych obecnie na rynku.

 

Wąż

t-max_hose

Bardzo lekki i elastyczny. Aby poradzić sobie z większymi zadaniami: szybkozłączny system camlock™ pozwala na bezpieczne, ręczne wydłużenie węża do 30  metrów, bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. Pozwala na aplikację materiału w dwupoziomowym domu bez przemieszczania urządzenia T-Max™.

Uchwyty

Zamontuj uchwyt w części tylnej, aby swobodnie poruszać się wokół urządzeia w miejscu pracy, lub z przodu, aby przemieszczać urządzenie jak taczkę: doskonałe przy  transporcie po schodach!

Silnik

t-max_motor

Pracuje swobodnie i tylko wtedy, kiedy potrzebny jest materiał. Dzięki modularnej konstrukcji można ręcznie odłączyć silnik, co ułatwia prace konserwacyjne lub bezpieczne przechowywanie, kiedy nie jest używany.

Zestaw montażowy mieszadła (opcjonalny)

t-max_mixer

Zamontuj swoje własne mieszadło na urządzeniu T-Max™; dostosuj kąt do optymalnego mieszania bez niszczenia zasobnika. Opcja dwustronnego montażu. Do mieszania  wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zasobnik

Znacząco lżejszy od innych, polimerowy zasobnik z pokrywą, który nie rdzewieje. Okrągły kształt o pionowych ściankach powoduje optymalizację zasysania materiału i stanowi  najlepszą konstrukcję do szybkiego i pełnego wymieszania.

Hak węża

t-max_hose_hook

Hak węża gwarantuje, że Twój wąż materiałowy jest zawsze ustawiony w jednej linii z urządzeniem. Ułatwia to przemieszczanie przez wąskie miejsca.

Lanca

t-max_lance

Szybkie i czyste otwieranie/zamykanie eliminuje rozprysk. Pozioma konstrukcja daje optymalne przejście materiału, eliminując zatory materiału. Bardzo lekka i niezwykle łatwa w obsłudze.

Sterowanie jednym przyciskiem

t-max_one_button_control

Prosta obsługa: Umieść materiał w zbiorniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrzem (zielony) lub hydrodynamiczny (niebieski). Otwórz lancę i zacznij pracę.

Dane techniczne:

  • maks. ciśnienie robocze 50 barów,
  • maks. wielkość dyszy (z wężem 8-metrowym) 651,
  • maks. wydajność (w zależności do gęstości materiału) 6,4 l/min.,
  • pojemność zasobnika 4 worki - 60 l,
  • ciężar (łącznie z wężem i lancą) 64 (75) kg,
  • maks. długość węża 15 m,
  • maks. ciśnienie robocze powietrza 17 barów.

Minimalne parametry sprężonego powietrza to ciśnienie 3,5 bar oraz przepływ 350 l/min!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium