Producenci
Produkt dnia
Tikkurila Optiva 3 Ceramic Super Matt 9l głęboki mat
Tikkurila Optiva 3 Ceramic Super Matt 9l głęboki mat
459,00 zł 373,17 zł
szt.
Farby Kabe Prolatex 10l matowa farba lateksowa
Farby Kabe Prolatex 10l matowa farba lateksowa
289,00 zł 234,96 zł
szt.
Kerakoll Fugalite BIO Parquet fuga żywiczna 3kg kolory
Kerakoll Fugalite BIO Parquet fuga żywiczna 3kg kolory
159,00 zł 129,27 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kategorie blog

Remmers - uszlachetnianie drewna stosowanego we wnętrzach

Remmers - uszlachetnianie drewna stosowanego we wnętrzach

Drewno w domu - naturalny element komfortu

Podczas gdy drewno stosowane na otwartej przestrzeni musi być zabezpieczone przed wiatrem, opadami, słońcem i atakami grzybów, w pomieszczeniach obowiązują inne wymagania - a w związku z tym szczególnego rodzaju ochrona i pielęgnacja. Biobójcze środki ochrony drewna są tu absolutnie niepożądane. Żaden inny materiał nie ma tak dużego wpływu na nasze dobre samopoczucie w pomieszczeniach jak drewno. Prócz wspaniałego wyglądu tego naturalnego materiału liczą się jego korzystne właściwości fizyczne. Aby stwarzany przez drewno komfort zachować na dłużej, wymagana jest jego odpowiednia pielęgnacja.

 

Produkty Remmers a bezpieczeństwo

Produkty zaprezentowane w niniejszym artykule nie zawierają środków biobójczych*, a w związku z tym są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska. Liczne wyróżnienia, jak „Błękitny Anioł”, zgodność z normą  EN 71-3 (jako jedno z kryteriów przydatności do stosowania  z punktu widzenia zawartości niebezpiecznych substancji w zabawkach zgodnie z Dyrektywą 2009/48/UE) dowodzą szczególnych cech polecanych tu powłok marki Remmers.

 

Remmers dyrektywa 2009/48/UE     Remmers Hartwachs--Ol Eco test

 

Pielęgnacja parkietu i schodów

Brud i obciążenia mechaniczne mogą znacząco zaszkodzić drewnianym powierzchniom. Szczególnej troski, a co za tym idzie: specjalnego zabezpieczenia wymagają parkiety i schody. W końcu to płaszczyzny, które w dzień i w nocy są dosłownie „zadeptywane”. Wysokiej jakości powłoka ochronna z jednej strony podkreśla urodę drewna, z drugiej pomaga mu zachować tę atrakcyjność na długi czas. Wyroby niemieckiej firmy Remmers są hydrofobowe i ograniczają osiadanie zanieczyszczeń. Ponadto są odporne na działanie domowych chemikaliów i spełniają wymagania norm obowiązujących w tym zakresie. Odpowiedzialność wobec rodzin i środowiska oraz zamiłowanie do materiału, jakim jest drewno, dają się doskonale pogodzić, gdy używane są wysokiej jakości produkty Remmers.

 

Remmers schody drewniane

Remmers Hatwachs-Ol podłoga drewniana

Olejowosk Remmers - zastosowanie

Olejowosk Remmers Hartwachs-Ol przeznaczony między innymi do podłóg z drewna i korka, schodów oraz do drewnianych mebli to gwarancja naturalnej, matowej powierzchni. Zapewnia odporność chemiczną, jak również łatwą renowację w miejscach powstania uszkodzeń, bez uprzedniego przygotowania podłoża i pozostawiania śladów łączenia warstw. Nowy materiał nie zostawia śladów łączenia warstw.

 

Remmers parkiet drewniany 

Remmers Hartwachs-Ol parapet

 

Produkt Hartwachs-Ol powstał na bazie naturalnych olejów, z bezołowiowymi sykatywami (materiał przyspieszający schnięcie), zapewnia efektywne stosowanie i nie wymaga dużego zaangażowania czasowego.

Szeroki zakres zastosowania do pielęgnacji drewna wewnętrznegopodłogi drewniane, drzwi wewnętrzne, podłogi korkowe, meble drewniane, parkiet, schody drewniane, boazeria, parapety.

 

Remmers Harwachs-Ol boazeria

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium